LOADING CLOSE

SLUŽBY

Zasklení rámovým posuvným systémem

Rámový posuvný systém je určený pro zasklení pergol, teras, altánů ale i jako pevné stěny a interiérové dělící příčky. Základní prvky tohoto systémů tvoří hliníkové profily a sklo. Nabízíme standardní rámový systém a zesílený systém s použitím robustnějších a tužších vertikálních profilů, které především umožňují využití tohoto systému do vyšších stavebních otvorů. Provedení posuvné po kolejnici ve variantě 2-dílné až 5-dílné. Součástí systému je uzamykatelné madlo a aretační kolíčky. Možnosti výplní bezpečnostní skla, polykarbonáty, lamino desky o tl. 4 až 16mm. Barevné provedení stříbrný elox nebo dle stupnice Ral.

Zasklení bezrámovým posuvným systémem

Systém určený pro pergoly, terasy a altány. Konstrukční řešení vychází z rámového systému. Základem bezrámového posuvného systému je použití bezpečnostního tvrzeného skla o síle 10mm, díky jehož speciálnímu uchycení nejsou zapotřebí vertikální profily. Mezi skly je použito silikonové těsnění. Pro snadný posun je součástí systému elegantní nerezové madlo. Systém budí dojem jednolité skleněné plochy. Barevné provedení stříbrný elox nebo dle stupnice Ral.

Hliníkové terasy

Vyrábíme kvalitní hliníkové konstrukce s využitím především k výrobě teras, pergol, skleníků a stání pro auta. Rozměry hliníkové konstrukce , její provedení a vzhled přizpůsobíme Vašim požadavkům a připravenosti stavebních otvorů. Hliníkové profily jsou povrchově upraveny moderní technologií práškového lakování dle stupnice Ral. Naše konstrukce jsou šroubovány, nýtovány nebo svařovány.  Veškerý použitý spojovací materiál je nerezový tř. A2. Všechny plastové komponenty a použité tmely jsou UV stabilní. Tím je zaručena velmi dlouhá barevná stálost, celková životnost a bezchybná funkčnost.

Zasklení balkónů a lodžií

Nabízíme tři různé zasklívací systémy – rámový posuvný, bezrámový posuvný a bezrámový otočný.

Rámový systém – výplně jsou osazené v hliníkovém rámu. Provedení je pevné nebo posuvné po kolejnici ve variantě 2-dílné až 5-dílné. Nejčastější použitá výplň pro balkóny je bezpečnostní tvrzené sklo o síle 6mm.

Bezrámový posuvný systém – je totožný s rámovým systémem, místo vertikálních profilů je použité silikonové těsnění

Bezrámový otočný systém – zasklívací systém bez dělicích svislých rámů z bezpečnostního skla o síle 6mm. Křídla jsou zajištěna vždy na horní a spodní části plastovými dílci, které umožňují posun křídel ve vodicích kolejnicích. Maximální výška křídla je omezena na 1,8m.

Systémy jsou určeny k zasklení balkónů a lodžií ale také pergol, altánů a teras.

Okenní fólie

Instalujeme okenní fólie, bezpečnostní, protisluneční, termo-izolační.

Polykarbonát

Provádíme instalaci polykarbonátových desek. Desky dělíme na komůrkové nebo plné. Komůrkové desky najdou uplatnění k zastřešení pergol, skleníků, vchodových zástěn, přístřešků, stání pro auta a další… Plný polykarbonát se ve stavebnictví používá především jako náhražka za sklo, je lehčí a odolnější. Množství barevných odstínů a stabilní UV ochrana dělají s polykarbonátových desek stavební materiál vhodný k zastřešení různých konstrukcí. Nabízíme montáž a prodej polykarbonátových desek včetně příslušenství.

Základní stavební prvky těchto systémů tvoří hliníkové profily a sklo, což jsou moderní materiály, které společně vytvářejí elegantní desing a přirozený způsob oddělení interiéru od vnějšího prostředí, přičemž nás s ním ale zároveň spojují